Esmaspäev, 25. Märts

Esmaspäevahommik algas kogunemisega koolimajas kell 8.15. Üksteise paremaks tundma õppimiseks alustati ice-breake mängudega, kus tuli luua neljaliikmelised seltskonnad ja uurida välja meeskonnaliikmete ambitsioonide, huvide, väärtuste kohta võimalikult palju asju. Seejärel sai iga grupp anda lühiülevaate oma grupiliikmetest.

Üksteisega tutvumisele järgnes logokonkurss ja Saksamaa ja Prantsusmaa postrite esitlemine. Saksamaa postri teemaks oli “Voculabulary” ja Prantsusmaa teemaks “Causes of stress”.

Päeva teises pooles tervitasid projektis osalejaid kooli direktor ja selle piirkonna linnapea. Kooli direktor tegi sissejuhatava tervituskõne kooli fuajees, mille järgselt suunduti tutvuma kooli projektiga “European Garden”, kus oli iga riigi auks tehtud valmis peenar sellele piirkonnale omaste detailidega (Eesti aiast võisime leida lipuvärvides peenrakastid, kus sees kasvasid meie poolt saadetud punase peedi, porgandi ja rukkililletaimed ning millegipärast ilustasid meie aia osa ka kujutatud Tallinna Viru väravad). Aiaga tutvumisele järgnes ühine apelsinipuude istutamine.

 Päeva lõpetas vanematega ühine õhtune kohtumine ja tutvumine.

 

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close