Friday, 29th of March

Reedene päev algas vaikuseminutitega, et ennast ruumi “kohale tuua” ja keskenduda eelolevatele tegevustele. Vaikuseminutitele järgnes neljapäeval valmistatud Kahoot! mängude mängimine.

Edasi suundusid õpilased vastuvõtvate partneritega õppetundidesse, et saada ettekujutust sellest, kuidas ja mida eakaaslased tunnis teeva. Kui tund oli külastatud, koguneti taas ühte klassiruumi, kus ootas õpilasi Antonio Castellon, kes juhatas teema sisse John Miltoni tsitaadiga “The mind is its own place, and in itself can make a heaven of hell, a hell of heaven..”. Antonio selgitas õpilastele seda, kui tähtis on mõista, mis toimub tegelikult meie meeles (mõtteis) läbi erinevate tegevuste ja harjutuste.

Mõttetegevust avardavale töötoale järgnes ametlik lõputseremoonia. Kooli direktor isiklikult tuli õpilasi ja õpetajaid tänama ning soovima head koduteed. Iga õpetaja sai direktori käest lisaks serifikaadi ning Frederico Lorca (Hispaania luuletaja ja näitekirjanik, kelle järgi on saanud ka kool oma nime) mälestusraamatu.  

Ametliku päeva lõppedes olid koolis koolitööl abistavad vabatahtlikud “Euroopa aeda” üles seadnud puude vahele seiklusraja, mis koosnes slack-line´ist ja puu otsa ronimiseks vajalikust mehhanismist. Meeskonnatööna tuli viia puu otsa seatud Euroopa kaardile oma riigi asukohta riigilipp.

Õhtupoolik oli jäetud õpilastele ja vanematele vabaks.

Tagasiside ankeet (kellel õpilastest on veel täitmata):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdsCAXFUl79CwMGhm4d92e1KR1rrtJnDmIWxKK3OqVLihzmng/viewform

 

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close